METODIK VÝUKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté zaměření na metody výuky - metodik výuky.

Požadavky kvalifikace: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na vzdělávání; velmi dobrá znalost MS Office; řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka výhodou; vysoká úroveň znalosti českého jazyka; komunikační dovednosti; samostatnost, pečlivost, schopnost systematické práce, schopnost práce v týmu, spolehlivost, loajalita,; vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k plnění úkolů Popis pracovní činnosti: zajištění kvality výuky; hospitační činnost a metodická analýza; vydávání metodik a pedagogického poradenství; monitoring nejnovějších trendů ve vysokoškolském vzdělávání; pravidelné vyhodnocování výuky z pohledu studenta, vyučujícího, garanta oboru, zástupce pro pedagogickou činnost, atd. ; dohled nad formální stránkou kvalifikačních prací; zpracování pravidelných reportů PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (se zkušební dobou 3 měsíce) Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, nástupní mzda dle mzdového tarifu 25.000,- Kč, po zapracování možné navýšení; zaměstnanecké benefity; závodní stravování; 6 týdnů dovolené Požadované doklady: strukturovaný životopis s fotografií, motivační dopis, úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), přihláška do VŘ (ke stažení na kontakt. e-mailu) Termín pro podání přihlášky: do 31. 10. 2016 Kontakt: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Ing. Zdeňka Chmelová, tel: kontakt, Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice, e-mail: kontakt

Společnost

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Lokalita pracoviště

Okružní 517, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému