Projektový manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOOL Werkzeugbau s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - projektový manažer.

Náplň práce: - odpovědnost za náklady a termíny projektu- lisovací nástroj; - dohlížení na projekt a vyhodnocení ve firmě a u zákazníka; péče o zákazníka; plánování a kontrola projektu; - vypracování a dozor nad plánováním projektu; - rozhraní mezi vnitřními odděleními a zákazníkem; zhotovení a uzavření projektu; - péče o přejímku projektu jak ve firmě, tak i u zákazníka. Požadujeme: vyučený nástrojař nebo absolvent střední nebo vysoké školy strojírenské; zkušenosti s výrobou lisovacích nástrojů (pro absolventy SŠ nebo VŠ) min. 2 - 5 let; znalost německého jazyka podmínkou, min. na úrovni B2 slovem i písmem, odborná strojírenská terminologie velkou výhodou; ochota cestovat; profesionální vystupování vůči zákazníkovi; hospodárné myšlení; znalosti ERP systému, MS Office, Outlook, aktivní, samostatná, zodpovědná a systematická práce; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič. Nabízíme: moderní pracovní prostředí ve stabilní výrobní společnosti; odpovídající finanční ohodnocení s možností kariérního růstu; příjemný kolektiv spolupracovníků; jistota ve středně velkém podniku, mzda v závislosti na kvalifikaci a profesních zkušenostech, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, jazykový kurz, závodní stravování, firemní sportovní akce; nástup možný ihned.

Lokalita pracoviště

Na zákopě 452, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOOL Werkzeugbau s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOOL Werkzeugbau s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému