Vedoucí - CNC oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VMAutomatizace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - vedoucí - cnc oddělení.

Způsob prvního kontaktu zájemce: e-mailem nebo telefonicky Pro výrobu jednoúčelových strojů, průmyslové automatizace a robotizace hledá dynamicky se rozvíjející firma VMAutomatizace s.r.o. do svého týmu nového vedoucího výroby s CNC obráběním. Nutné jsou dobré znalosti obrábění, CNC programování a chuť podílet se na zajímavých projektech v kusové výrobě, převážně pro automobilový průmysl. Pracovní náplň: Řízení úseku výroby a montáže strojů. Navrhování výrobních a technologických postupů pro kusovou výrobu. Komplexní obsluha CNC frézky. Řešení technických problémů ve výrobě a na montáži. Objednávání potřebného materiálu a nástrojů na daný projekt. Dohled a účast nad výrobou dílů a následnou montáží. Požadavky na pozici: SŠ, vzdělání technického směru (ideálně strojírenství). Víceletá praxe v oblasti obrábění (zejména frézování). Nutná dobrá znalost obrábění, programování CNC strojů. Znalost CAM výhodou. Manuální zručnost a technický přehled v obecném strojírenství a automatizaci. Zkušenost s vedením týmu pracovníků, smysl pro zodpovědnost a důslednost. Technické myšlení a pozitivní přístup k práci. Řidičské oprávnění sk. "B" Nabídka: Zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy dle Vašich schopností. 25 dní dovolené. Menší pracovní kolektiv. Možnost pracovat ve zkušeném a mladém týmu. Zajímavá a různorodá práce napříč všemi strojírenskými obory. Práce na dvě směny na hlavní pracovní poměr v Brně.

Společnost

VMAutomatizace s.r.o.

Lokalita pracoviště

Škrobárenská, 617 00 Brno 17, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VMAutomatizace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VMAutomatizace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému