Přípravář výroby pro zakázkové strojírenství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu - přípravář výroby pro zakázkové strojírenství.

Náplň práce: - Příprava jednotlivých zakázek k realizaci - Zajišťování subdodávek - komunikace se zákazníky - Tvorba cenových nabídek Požadujeme: - SŠ vzdělání technického (strojírenského) zaměření - Technické znalosti, orientace ve výkresové dokumentaci - Dobrá znalost německého nebo anglického jazyka - Znalost tvorby cen ve strojírenské výrobě výhodou - Znalost programu AutoCAD/Inventor výhodou - Dobré komunikační schopnosti - Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost - Schopnost týmové spolupráce - Časová flexibilita Nabízíme: - Zajímavou práci ve stabilní a perspektivní společnosti - Motivující platové ohodnocení - Možnost profesního růstu - Možnost cestování - Možnost využití cizích jazyků - Prostor pro seberealizaci - 5 týdnů dovolené a další firemní benefity Nástup po vzájemné dohodě - možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném e - mailu.

Lokalita pracoviště

Řetenická 133, 415 03 Teplice 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému