Operátor AOI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JabloPCB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - operátor aoi.

Pracovní náplň: * obsluha automatické optické inspekce včetně jejího zprovoznění * kontrola DPS na zařízeních AOI, identifikace neshodných DPS a jejich oprava * spolupráce s technologem k zajištění plynulého chodu výroby SMT procesu Požadujeme: * ÚSO nebo vyučení v oboru slaboproudé elektroniky, elektrotechnologie výhodou nikoliv podmínkou * základní znalost práce PC * pečlivost, zručnost * zodpovědnost, ochota učit se novým věcem * flexibilita, stresuodolnost Nabízíme: * zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií * příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách * zaškolení * zaměstnanecké benefity

Společnost

JabloPCB s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Přehrady 5129, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JabloPCB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JabloPCB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému