Konstruktéři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Altic Point s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - konstruktéři.

Místo pracoviště: - Dunajevského 254/12, Zeleneč 250 91 Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - nutná znalost prostředí AutoDesk Inventor Profesional - flexibilita a aktivní přístup - AJ výhodou Zaměstnanecké výhody: - pružná pracovní doba - možnost zkráceného úvazku - benefit program pro zaměstnance

Společnost

Altic Point s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dunajevského 254, 250 91 Zeleneč v Čechách, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kreslič v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Altic Point s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Altic Point s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému