IT Technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií - it technik.

Co bude Vaše práce? " zajišťování funkčnosti a dostupnosti informačních systémů nemocnice, " udržování chodu jednotlivých aplikací a uživatelská podpora přímo, nebo prostřednictvím dodavatele, " zodpovědnost za funkčnost výpočetní techniky, pro zařízení výpočetní techniky nemocnice zajišťování pravidelné údržby, opravy a vyřazování zařízení a předávání likvidaci, " zodpovědnost za kompletní evidenci, pohyby a správu majetku IT včetně nabývacích dokladů a spotřebního materiálu, " je hlavním uživatelem SW AuditPro, " vykonává a vykazuje jemu stanovené pohotovosti mimo pracovní dobu dle rozpisu, " zajišťuje správu a konfigurace HW a SW, včetně spolupráce s dodavatelskými organizacemi. zajišťování připojení komunikačních zařízení do datové sítě nemocnice, " poskytování vzdálené správy komunikačních zařízení nemocnice, " provádění kontrolní činnosti pro zamezení provozování nelegálního software a nežádoucích aktivit. CO POŽADUJEME? " min. SŠ (vzdělání v oboru informační technologie výhodou) " velmi dobrá znalost práce s PC + periferie " velmi dobrá znalost HW, SW " základní znalost LAN " komunikativní znalost AJ " všeobecná orientace v IT prostředí " samostatnost, spolehlivost a komunikativnost. CO U NÁS ZÍSKÁTE? " stabilní zázemí společnosti, která získala nejvyšší stupeň uznávaného ocenění CZECH Stability Award " zajímavou práci v moderním pracovním prostředí s možností seberealizace " příležitost získat zajímavou pracovní zkušenost v dynamicky se rozvíjející společnosti " příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji " možnost ubytování pro vzdálené uchazeče " zaměstnanecké akce " 5 týdnů dovolené a spoustu dalších výhod… V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím Váš profesní strukturovaný životopis do 28.10.2016 na e-mail: kontakt. Spolu s životopisem zašlete, prosím, souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem a etickým kodexem společnosti. Místo výkonu práce: Purkyňova 1849, Česká Lípa

Lokalita pracoviště

Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému