Technolog / Plánovač výroby v tiskárně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dekameron CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - technolog / plánovač výroby v tiskárně.

Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru. Životopis zasílejte na e-mail: kontakt a uvádějte název pozice Ofsetová tiskárna v centru Brna s 15tiletou tradicí přijme na HPP technologa/plánovače výroby. Požadujeme: - SŠ/VŠ, perfektní znalost polygrafie (polygrafické vzdělání) a technologií, dobrá organizace práce - komunikační a organizační schopnosti, čistý RT, ŘP - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, výbornou znalost práce na PC - náplní je plánování výroby v tiskárně, objednávání spotřebního materiálu, dohled na zakázkách, zajišťování kooperací Nabízíme: - nástup ihned - práce je vhodná i pro ženy

Společnost

Dekameron CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lužánecká 2002, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dekameron CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dekameron CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému