Programátor NC pálících strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - programátor nc pálících strojů.

Přijmeme na uvolněné pracovní místo technologa - programátora NC pálících strojů. Požadujeme: SPŠ strojní * znalost Auto CAD, Solidworks * základní technologické znalosti strojírenské výroby * odpovědnost, spolehlivost a pečlivost. Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci * příspěvek na závodní stravování * týden dovolené navíc a další benefity. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedenou emailovou adresu. *

Lokalita pracoviště

Křižíkova 188, 612 00 Brno 12 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému