Finanční účetní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní finanční a investiční - finanční účetní.

FINANČNÍ ÚČETNÍ POŽADUJEME: středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou (popř. VŠ) s minimálně 5 letou praxí v účetnictví v podnikatelském subjektu. Vhodná ekonomická praxe ve zdravotnictví, zkušenost s konsolidovaným účetnictvím, účetnictvím dle IFRS, řidičský průkaz skupiny "B". Požadujeme flexibilitu, organizační a komunikační schopnosti, bezúhonnost. NABÍZÍME: smluvní mzdu, zaměstnanecké benefity /příspěvek na stravování, na životní připojištění/ stabilizační odměny, 5 týdnů dovolené, profesní růst PRVNÍ KONTAKT: do 31.10.2016 zašlete profesní životopis s žádostí o přihlášení do výběrového řízení, doklady o vzdělání spolu s výpisem z rejstříku trestů na adresu: Personální odbor nemocnice Valašské Meziříčí a.s. Ing.Dagmar Limberská, U Nemocnice 980, 757 01 Valašské Meziříčí Možnost osobního kontaktu od 8,00-14,00 hodin v Nemocnici Valašské Meziříčí a.s nebo piště na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

U Nemocnice 980, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní finanční a investiční

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému