Kvalifikovaní učitelé pro předškolní výchovu (možno i nekvalifikovaní)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Obec Jirny hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy - kvalifikovaní učitelé pro předškolní výchovu (možno i nekvalifikovaní).

Místo pracoviště: - MŠ Jirny, 5.května 333, 250 90 Jirny Prvotní kontakt: - tel.: kontaktPo a St od 08:00 do 17:00, Út, Čt, Pá od 08:00 do 15:00 (od 12:00 do 13:00 obědová pauza) - e-mail: kontakt - osobně na adrese Brandýská 9, Jirny Po a St 08:00 - 17:00 (od 12:00 do 13:00 obědová pauza) Upřesňující údaje: Uchazeči musí splňovat následující požadavky: • má plnou způsobilost k právním úkonům • má občanskou a morální bezúhonnost • prokáže znalost školských předpisů a školské problematiky • zdravotní způsobilost • prokáže znalost českého jazyka • má odbornou kvalifikaci pro přímou pedagogickou činnost • získal praxi spočívající ve výkonu přímé pedagogické činnosti nebo v činnosti, pro kterou jsou potřebné znalosti stejného nebo obdobného zaměření nebo v řídící činnosti nebo v činnosti ve výzkumu • prokáže odborné, organizační a řídící schopnosti Zaměstnanecké výhody: - podnikové stravování

Společnost

Obec Jirny

Lokalita pracoviště

Brandýská 9, 250 90 Jirny, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitelka mateřské školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Obec Jirny výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Obec Jirny o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému