úklidový a pomocný pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - úklidový a pomocný pracovník.

Kontakt telefonicky nebo osobně Pracovní doba cca 7:00 - 15:30 hod (dle dohody), vhodné pro muže i ženy. Jedná se o místo dotované Úřadem práce Brno-město, na dobu určitou do 30. 6. 2017. Musí se jednat o uchazeče evidovaného na Úřadu práce Brno-město, splňujícího daná kritéria, nutná DOPORUČENKA z ÚP: Uchazeči s evidencí delší než 12 měsíců nepřetržitě Uchazeči s evidencí delší než 3 měsíce a zároveň: starší 50 let rodiče po mateřské a rodičovské dovolené nebo dítě do 10 let OZP uchazeči do 25 let s praxí kratší než 2 roky Požadujeme zdravotní způsobilost, spolehlivost a trestní bezúhonnost, praxe v úklidu vítána. Nástup ihned.

Společnost

Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Plovdivská 2572, 616 00 Brno 16, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pokojská v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému