Uklízeč prodejních prostor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PERSONAL CONSULTING s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči prodejních prostor - uklízeč prodejních prostor.

Přijmeme pracovníky/pracovnice na úklid prostor v obchodním centru Olympia Brno. Požadujeme praxi na úklidech, spolehlivost. Nabízíme zálohy na mzdu, stabilní zaměstnání. Nástup možný dle domluvy. Volejte v pracovní dny v Po-Pá od 9 do 16 hod. na tel. kontakt, personální odd. nebo zašlete stručný životopis na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Starobrněnská 334, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči prodejních prostor

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PERSONAL CONSULTING s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PERSONAL CONSULTING s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému