Pracovnící úklidu obce, údržby veřejné zeleně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Obec Panenské Břežany hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči veřejných prostranství - pracovnící úklidu obce, údržby veřejné zeleně.

Místo pracoviště: - Obec Panenské Břežany Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt - osobně na OÚ Panenské Břežany, Hlavní 17 Upřesňujcíí údaje: Požadavky: - řidičské oprávnění sk. B - dobrý zdravotní stav - trestní bezúhonnost - výuční list vítán - praxe výhodou Pracovní náplň: - řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel pro dopravu nákladů, jejichž největší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg. - domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě objektů obce, například údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické, malířské a zámečnické práce. - kopáčské práce. - obsluha a běžná údržba stavebních mechanizmů, demontáž jednodušších agregátů, strojů a zařízení. - sekání trávy na veřejných prostranstvích mechanizačními prostředky, pletí a zalévání záhonů, úklid list apod. včetně odvozu na skládku Čištění komunikací a ploch od nečistot všeho druhu seškrabováním, shrnováním, mytím apod. včetně udržování průchodnosti odpadových kanálů a vpustí a odvozu odpadů. - manipulace s nádobami, popelnicemi a kontejnery plnými i prázdnými při svozu tuhého komunálního odpadu, při nakládce sběrného vozu a jeho vykládce na složišti, popřípadě při dalším zpracování včetně běžné údržby zdvihacích a vykládacích mechanizmů, čištění a hrubé dezinfekce prostředků (nádob) a zařízení svozu odpadků. Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na oběd, příspěvek na dovolenou

Společnost

Obec Panenské Břežany

Lokalita pracoviště

Hlavní 17, 250 70 Odolena Voda, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči veřejných prostranství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 15 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Obec Panenské Břežany výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Obec Panenské Břežany o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému