Operátor ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Flextronics International s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - operátor ve výrobě.

Pracovní náplň: provádí výrobní operace dle pracovních instrukcí řádně a svědomitě plní požadavky vedoucího směny manipuluje s výrobky na lince Požadujeme: praxe v oboru výhodou trestní bezúhonnost pečlivost a manuální zručnost ochota pracovat ve 2-směnném až 3-směnném provozu schopnost týmové práce odolnost vůči stresu flexibilita Nabízíme: práci v 1směnném a 2-3směnném provozu práci v čistém prostředí po zkušební době plat až 15 900,- Kč plus další benefity 5 týdnů dovolené Náborový příspěvek 10 000 Kč Příspěvek na stravování Meziroční navýšení platu Nadstandardní víkendové příplatky Bonus za doporučení zaměstnance Vánoční bonus Možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu Zajištění dovozu obědů na pracovišti Příspěvek dárcům krve Věrnostní bonus – za pracovní jubilea Příspěvek na sportovní aktivity při prezentaci firmy Perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě Kontakt s moderní technikou a technologiemi Další firemní výhody Nástup: ihned/dle dohody Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory Pracovní smlouva: doba určitá s možností prodloužení

Lokalita pracoviště

Staročernská 226, 530 02 Pardubice 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 670 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Flextronics International s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Flextronics International s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému