Specialista - zákaznické služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ST Energy s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - specialista - zákaznické služby.

Pracovní pozice: Specialista - zákaznické služby Náplň práce: 1) Podpora firemní agendy a poskytovaných služeb: - příprava materiálů a podkladů pro jednání se zákazníky a obchodními partnery - podpora zákaznické agendy a portfolia (databáze, úpravy dle konkrétního zadání) - komunikace se zákazníky a partnery (vyřizování požadavků a reklamací) - podpora a podílení se na realizaci obchodních případů (dle zadání zákazníka) 2) Administrativa: - vyhotovení a zajištění podpůrných dokladů k obchodním případům pro různé projekty - odpovědnost za administrativní agendu (smlouvy, objednávky, archivace...) - příprava a prezentace reportu pro management společnosti - obchodní a administrativní podpora vedení společnosti - zajištění chodu kanceláře a vyřizování korespondence Požadujeme: - Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat samostatně, logické uvažování - Schopnost samostatných rozhodnutí v rámci pravomocí - Vysoké pracovní nasazení - Dodržování stanovených termínů, komunikativnost, týmový hráč - Ochotu učit se novým věcem a podpořit vlastní vzdělávání - aktivní znalost (písemný i ústní projev) Čj, Aj podmínkou, další jazyk výhodou - znalost práce MS Office (Excel, Word, Outlook) na vysoké uživatelské úrovni - předchozí praxe v jakémkoliv oboru je vítána - přehled v oboru energetika či zemědělství je velkou výhodou Nabízíme: - HPP (případně po dohodě lze i jiné) - systematické školení a další vzdělávání - profesní růst a dlouhodobou pracovní perspektivu - příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv - motivující pracovní ohodnocení - nástup ihned nebo dle dohody - CV včetně motivačního dopisu nám prosím zašlete na adresu: kontakt - Osobní konzultace bez předchozího vyzvání a domluvení termínu není možná.

Společnost

ST Energy s.r.o.

Lokalita pracoviště

Radlická 2000, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 700 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ST Energy s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ST Energy s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému