Vývojáři softwaru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bluewolf Group Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - vývojáři softwaru.

§92 místo výkonu práce: Hvězdova 1716/2b, Nusle kontakt: Otřísal Gabriel, tel.: kontakt, zájemci s doporučenkou nechť pošlou SMS, budou obratem kontaktování, aby byl domluven termín schůzky. Požadavky: Bakalářské vzdělání, španělšitna na úrovni rodilého mluvčího. Jedná se o zaměstnání na dobu 90 dnů-§92.

Společnost

Bluewolf Group Česká republika s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hvězdova 1716, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bluewolf Group Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bluewolf Group Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému