Stolař, nábytkář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jan Mylek hledá vhodného kandidáta na pozici Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci - stolař, nábytkář.

místo výkonu práce : Krnov, Soukenická 21 - výroba nábytku (masív i lamino), stavby a montáže venkovního příslušenství, oprava hudebních nástrojů (varhany) - požaduji flexibilitu, zručnost, po zaučení samostatnost Hlásit se na e - mail : kontakt nebo na tel. č. kontakt Z : 13.10.2016

Společnost

Jan Mylek

Lokalita pracoviště

Soukenická 140, 794 01 Krnov 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Mylek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Mylek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému