LÉKAŘ/KA - DĚTSKÉ ODDĚLENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Klatovská nemocnice, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v pediatrii - lékař/ka - dětské oddělení.

POŽADUJEME: VŠ, příp. specializace v daném oboru, bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb., samostatnost, časová flexibilita a spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti a dovednosti NABÍZÍME: práci v příjemném kolektivu, možnost dalšího profesního rozvoje, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění K PŘIHLÁŠCE PŘILOŽTE TYTO DOKUMENTY: profesní životopis - stručná charakteristika, doklady o dosaženém vzdělání (ověřená kopie), případně hodnocení z předchozích pracovišť, výpis z trestního rejstříku (ne starší než 3 měsíce), souhlas v souvislosti se zákonem o ochraně osobních údajů Přihlášky spolu s ostatními dokumenty zašlete poštou na adresu: Klatovská nemocnice, a.s., M. Kleistnerová, Plzeňská 569, 339 01 Klatovy nebo na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Plzeňská 929, 339 01 Klatovy 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pediatr v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v pediatrii

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

22.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Klatovská nemocnice, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Klatovská nemocnice, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému