Mechanici, elektrotechnici - servis strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PBtisk a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - mechanici, elektrotechnici - servis strojů.

Pozice:mechanici, elektrotechnici - servis strojů Dvousměnný provoz + pohotovost při poruchách. Požadavky: Vzdělání od SOU elektronik, elektrotechnik, mechanik. Servis strojů, údržba, proměřování a kontrola, objednávání servisů/náhradních dílů. Praxe na podobné pozici velkou výhodou. Nástup možný ihned. Mzda 25 000,- Kč. Kontakt: Tumpachová Vanda Ing., tel.: kontakt( 8:00 - 13:00 hod. ), Životopisy zasílat na adresu: kontakt Místo výkonu práce:PBtisk a.s., Dělostřelecká č.p. 344, Příbram I

Společnost

PBtisk a.s.

Lokalita pracoviště

Dělostřelecká 344, 261 01 Příbram 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PBtisk a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PBtisk a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému