Dělník v elektrotechnice, Elektromechanik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - dělník v elektrotechnice, elektromechanik.

Nejste rozhodnutí? Přijďte se k nám do výroby podívat! Kdy: od 22.9. každý čtvrtek v 15:00. Kde: Infocentrum, ABB, Vídeňská 117. Provedeme Vás výrobou, ukážeme pracoviště a zodpovíme dotazy. S sebou si vezměte svůj životopis a z důvodu bezpečnosti uzavřenou obuv. Zašlete nám svůj životopis na adresu kontakt nebo doručte osobně na infocentrum ABB, Vídeňská 117, Brno, nezapomeňte uvést svůj telefonický kontakt a ideálně také email, kontaktujeme Vás. Do výroby rozváděčů VN v Brně, Vídeňská, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozice: Dělník v elektrotechnice Elektromechanik Pracovní náplň: Montážní práce na mechanických nebo elektrických částech rozváděčů VN Zapojování vodičů, montáž dílů nebo kompletace celého zařízení Plnění montážních norem (nejsme pásová výroba) Udržování vysoké kvality odvedených činností Spolupráce s vedoucím a mistry na zlepšování pracovních procesů Práce v jedno- nebo dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00) Požadujeme: Pro pozici dělník: vzdělání v jakémkoli oboru Pro pozici elektromechanik: vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50 Časovou flexibilitu, ochotu pracovat v dvousměnném provozu Spolehlivost, zručnost, zájem uplatnit se a dělat smysluplnou práci Vztah k elektru výhodou ne podmínkou, stačí chuť učit se nové věci Nabízíme: Přátelské pracovní prostředí a podmínky Dobrou dostupnost veřejnou dopravou Nově také příspěvek na dopravu Stabilní a pravidelný příjem, proplácené přesčasy Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve firemní jídelně (možnost obědů a večeří)

Společnost

ABB s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vídeňská 117, 619 00 Brno 19 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému