ŘEDITEL/ŘEDITELKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Komunitní práce Liberec, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Nejvyšší představitelé středních společností a institucí - ředitel/ředitelka.

Hledáme: dynamický přístup, odpovědnost, ochotu riskovat, tah na branku a ochotu podat nadstandardní výkon, který se projeví v rozsahu a kvalitě poskytovaných služeb. Náplň práce: - řízení společnosti s 112 zaměstnanci (většina přes ÚP) - zajištění čistoty a pořádku na veřejném prostranství a dalších požadavků dle potřeb města - zajištění dalších příjmů pro rozvoj společnosti - zvýšení efektivity činnosti společnosti KPL Požadujeme: - ukončené středoškolské vzdělání s maturitou - zkušenosti s řízením organizace - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: smysluplnou, náročnou a odpovědnou práci, odpovídající ohodnocení. Hlásit se e-mailem

Společnost

Komunitní práce Liberec, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Josefinino údolí 9, 460 05 Liberec 5, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Ředitel v oboru Management
Alternativní názvy profese: Nejvyšší představitelé středních společností a institucí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Komunitní práce Liberec, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Komunitní práce Liberec, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému