OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rolemat s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - obsluha čerpací stanice.

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: obsluha zákazníků, doplňování zboží, práce s pokladnou - Požadujeme: min. základní vzdělání, částečná znalost NJ, znalost AJ vítána - schopnost se domluvit; samostatnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost při práci, komunikativnost, bezúhonnost - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaní osoba: Oubramová Andrea Bc., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Rolemat s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sadová 131, 503 15 Nechanice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Čerpadlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rolemat s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rolemat s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému