Silomistr - obsluha velkokapacitního sila

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PIAS Suchdol, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - silomistr - obsluha velkokapacitního sila.

Zemědělská společnost PIAS Suchdol, a.s. se sídlem v Dobřeni ,č.p.94, 284 01 Kutná Hora hledá zájemce na pracovní pozici Silomistr - obsluha velkokapacitního sila v Dobřeni s pracovní náplní: příjem a výdej plodin, sledování jakosti naskladněných a vyskladňovaných plodin, údržba a drobné opravy technologie a zařízení sila. Požadujeme minimálně SOU, samostatnost, zodpovědnost a časovou flexibilitu. Předností je řidičské oprávnění sk. T. Platové zařazení dle schopností a praxe od 20 000,- Kč/měs. Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění. Životopisy, případné bližší informace na e-mail: kontakt, tel. kontakt. Místo výkonu práce: Dobřeň 94

Společnost

PIAS Suchdol, a.s.

Lokalita pracoviště

Suchdol 94, 284 01 Kutná Hora 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PIAS Suchdol, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PIAS Suchdol, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému