kolorista - útvar 2115

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TONAK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená - kolorista - útvar 2115.

Jedná se o práci v textilní výrobě, požadujeme minimálně ÚSO s maturitou, je možné i absolvent, zaučíme. Požadujeme znalost práce s PC, organizační schopnosti, zodpovědnost, cit pro míchání barevných odstínů, organizační schopnosti. Mzda: 82,-/hod , po zaučení prémie KONTAKT: Vondrysová Anna Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

TONAK a.s.

Lokalita pracoviště

Heydukova 1111, 386 01 Strakonice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 82 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TONAK a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TONAK a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému