LISAŘ/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TF PRESS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - lisař/-ka.

Nástup možný ihned. Náplň práce: příprava a lisování pryžových a plastových výrobků. Požadavky: samostatnost, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce, výhodou praxe na obdobné pozici. Zaměstnavatel nabízí: prémiový systém odměňování, půlroční a roční mimořádné prémie, stravování v místě. Kontakt - p. Matys Jakub, tel.: kontakt(ve všední dny), e-mail: kontakt (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Horní Rybníky 54 (od 06:00 hod. do 14:00 hod.).

Společnost

TF PRESS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zábrodí 54, 549 41 Červený Kostelec, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Gumař v oboru Vydavatelství, tisk a polygrafie
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TF PRESS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TF PRESS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému