SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Controlling INVEST, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní všeobecní - samostatná/ý účetní.

Náplň práce: - zpracování účetní agendy přidělených klientů (účtování faktur, interních dokladů, pokladny, banky, skladu, sestavení a kontrola DPH a kontrolního hlášení, zpracování účetní závěrky, komunikace s klienty při předávání dokladů) Požadujeme: - praktickou zkušenost s vedením podvojného účetnictví - základní orientaci v daňové problematice - praxi v daném oboru min. 2 - 4 let - středoškolské vzdělání - uživatelskou znalost práce na PC (MS Excel, Word) - Komunikativnost, pečlivost, samostatnost - znalost účetního SW HELIOS výhodou Nabízíme: - perspektivní zaměstnání v menším přátelském kolektivu - průběžná školení v oboru, odborné vedení a podpora - pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování Životopisy včetně případného kontaktu na podání referencí posílejte na e-mail: kontakt, případně na adresu: Controlling INVEST, spol. s r.o., Pod Branou 455/8, 460 01 Liberec IV

Lokalita pracoviště

nám. Pod Branou 455, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • podvojné účetnictví

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Controlling INVEST, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Controlling INVEST, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému