pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Armáda spásy v České republice, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - pracovník/ce v sociálních službách.

ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s., Centrum sociálních služeb Josefa Korbela Mlýnská 25, 602 00 Brno hledá vhodného kandidáta na pozici pracovník v sociálních službách Požadujeme: zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, min. výuční list, rekvalifikační kurz pracovníka v soc. službách nebo VOŠ výhodou Náplň práce: podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrovaných sociálních služeb azylový dům - nepřetržitý směnný provoz Pracoviště: Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno Nástupní mzda: 11.590 Kč, po 3 měsících 12.090,-Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií. Pracovní podmínky: Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0 Předpokládaný nástup: 15.11.2016 nebo dříve dle domluvy Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte elektronicky na adresu kontakt a v kopii na kontakt. Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 6.11.2016 Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25, 602 00 Brno začátkem listopadu 2016. Bližší informace o náplni práce poskytne koordinátor pracovníků v sociálních službách Bc. Ivka Isaeva DiS.. Dotazy prosím e-mailem: kontakt (Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)

Lokalita pracoviště

Mlýnská 316, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 590 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Armáda spásy v České republice, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Armáda spásy v České republice, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému