PRACOVNÍK/-ICE OSTRAHY - VYHRAZENO PRO OZP/OZZ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ESO Security servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - pracovník/-ice ostrahy - vyhrazeno pro ozp/ozz.

PRACOVNÍK/-ICE OSTRAHY - PP na dobu určitou do 30. 6. 2017 s možností dalšího prodloužení, plný nebo zkrácený úvazek dle domluvy, nástup od 24. 11. 2016 - Náplň práce: dohled ve výstavních sálech v centru HK - Požadujeme: základní vzdělání, komunikativnost, slušné vystupování, bezúhonnost, zdravotní způsobilost - Nabízíme: finanční benefity, denní služby, variabilní pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí - Pozice je vyhrazena pro OZP nebo OZZ - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo po tel. domluvě osobně. Kontakní osoby: pí. Motlová, p. Sytera, tel.: kontakt(volat v pracovní dny 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Hradec Králové, Hradec Králové, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESO Security servis s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESO Security servis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému