PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Flextronics International s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - procesní inženýr junior.

Procesní inženýr(ka) - junior Náplň práce: -optimalizace a implementace nových operací do stávajících procesů -školení a zaučování zaměstnanců při zavádění nových procesů -spolupráce s IT oddělením na systémovém vývoji (specifikace požadavků a tvorba dokumentace) -spolupráce s ostatními odděleními společnosti -aktualizace současných programů a řešení vzniklých chyb -spolupráce s řízením kvality na tvorbě pracovních instrukcí a manuálů -příprava nových projektů -přímá komunikace se zákazníky v případě požadavku na nový projekt -plánování průběhu projektu -implementace projektů Požadujeme: -SŠ, VŠ vzdělání technického směru či oblast logistiky -aktivní znalost AJ NEZBYTNÁ (denní komunikace se zahraničím) -pokročilá znalost kancelářských aplikací MS Office -kreativitu, samostatnost, komunikační schopnosti, flexibilitu, týmovou práci, odolnost vůči stresu Nabízíme: - pozici vhodnou i pro absolventy - příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště - 5 týdnů dovolené - náborový příspěvek 10 000 kč - zvýhodnění firemní tarif - bonus k pracovnímu jubileu - mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi Nástup: ihned Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory Pracovní smlouva: PP doba určitá Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mailo

Lokalita pracoviště

Staročernská 226, 530 02 Pardubice 2 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 26 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Flextronics International s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Flextronics International s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému