Rašelinář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Léčebné lázně Bohdaneč a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při úpravě nerostných surovin - rašelinář/ka.

Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč. Pracovní náplň: -obsluha, zajištění a údržba vybavení provozů technologie přípravy a podávání peloidní zábalové směsi -zajištění zásob zábalové peloidní směsi a manipulace s použitým peloidem, včetně jeho likvidace -zajištění provozu uhličitých koupelí Další povinnosti: -zajištění mimořádných akcí společnosti -pomocné práce pro technický provoz (manipulace s materiálem, úklid prostor, výpomoc v zahradě apod.) Požadavky: -12-ti hod. směny (nevhodné pro nezletilé) -samostatnost, odpovědnost, spolehlivost -dobrá fyzická kondice -zdravotní způsobilost k výkonu práce Nabízíme: -nástup ihned nebo dle domluvy -práci na vedlejší pracovní poměr Pokud Vás zaujala tato nabídka, splňujete dané požadavky, máte o pozici zájem, tak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kontakt, nebo volejte přímo vedoucího technického provozu pana Ing. Petra Prýmuse, tel. kontakt.

Lokalita pracoviště

Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Léčebné lázně Bohdaneč a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Léčebné lázně Bohdaneč a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému