Obsluha mycího centra na osobní a nákladní vozidla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOSTO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční mytí vozidel - obsluha mycího centra na osobní a nákladní vozidla.

Místo výkonu práce Pardubice - Mycí centrum u GLOBUSU. Požadujeme: felefonické sjednání schůzky, zaslání strukturovaného životopisu; pro výkon zaměstnání je nutná technická a fyzická zdatnost a zručnost, samostatnost, komunikativní vystupování a ochota pracovat s lidmi, beztrestnost, vzdělání v oboru elektro vítáno Provozní doba mycího centra: Po-So 7:00 - 20:00, Ne 10:00 - 18:00 Náplň práce: Předmývání osobních a nákladních automobilů pomocí ručního vysokotlakého mytí, asistence během automatického mytí, komunikace s řidiči, vystavování daňových dokladů atd. Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, jiné zaměstnanecké výhody Místo je vhodné i pro absolventy bez praxe. Nástup možný IHNED. První kontakt telefonicky (8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Společnost

TOSTO, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradská 293, 530 09 Pardubice 9 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

15.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOSTO, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOSTO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému