Obsluha ruskojazyčných klientů cestovatelského klubu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Expedition Society, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - obsluha ruskojazyčných klientů cestovatelského klubu.

Požadavky na uchazeče: dobrá znalost běloruského jazyka (rodilý mluvčí) a anglického jazyka, znalost českého jazyka a ruského jazyka bez přízvuku, příjemné vystupování, flexibilita, dobré geografické znalosti Zaměstnanecké výhody: Služební telefon, stravenky Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

Expedition Society, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jezuitská 6, 602 00 Brno 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 5 600 - 5 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Expedition Society, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Expedition Society, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému