PROGRAMÁTOR ROBOTŮ ABB

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost machine building s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - programátor robotů abb.

Pracovní náplň: - tvorba programů pro roboty ABB - offline simulace v CAM - příprava technické dokumentace - konzultace implementování do výrobních linek a jejich zapojení Požadujeme: - střední odborné nebo VŠ technického směru - praxe ve strojním oboru min. 2 roky - praxe s programováním robotů min. 3 roky - samostatnost a odpovědnost Nabízíme: - přátelské prostředí malé firmy - platové ohodnocení dle schopností a dosahovaných výsledků - bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, volná pracovní doba, občerstvení na pracovišti

Společnost

machine building s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kateřinská 135, 460 14 Liberec 14, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti machine building s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost machine building s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému