Mechanik/čka polygrafických strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZECH PRINT CENTER a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - mechanik/čka polygrafických strojů.

Místo výkou práce: provozovna Ostrava, Na Rovince 876, 720 00 Ostrava-Hrabová (průmyslová zóna) V případě zájmu kontaktujte firmu na email. Požadované kompetence: " minimálně úplné střední odborné vzdělání v příslušném oboru (strojní mechanik, případně tiskař apod). " praxe v údržbě polygrafických strojních zařízení je výhodou " odborné znalosti a zájem o jejich další rozšiřování " zodpovědnost, samostatnost, aktivitu, časovou flexibilitu " odolnost proti psychické zátěži, schopnost řešit krizové situace pod časovým tlakem " ochotu a schopnost pracovat v nočních a víkendových směnách a svátcích " ŘP sk. B Nabízíme: " stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí a klimatizovaných prostorech " nástupní mzda 20.000 - 22.000 Kč, po zapracování až 30.000 Kč měsíčně brutto. " propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (měsíční prémie, příplatky za odpolední, noční, víkendové a směny o svátcích, pohotovosti, závodní stravování - oběd 23,- Kč či stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem, očkování, akce pro zaměstnance, týden dovolené oproti legislativě navíc, roční odměna, penzijní připojištění aj.) " místo výkonu práce - provozovna Ostrava-Hrabová Úvazek: hlavní pracovní poměr - nerovnoměrně rozvržený pracovní režim Nástup do pracovního poměru: dle dohody, možný ihned Benefity: 1 týden dovolené oproti legislativě navíc, měsíční prémie, nadstandardní příplatky, příspěvek na stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny aj.

Společnost

CZECH PRINT CENTER a.s.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 876, 720 00 Ostrava 20, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZECH PRINT CENTER a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZECH PRINT CENTER a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému