ŘIDIČ/-KA MOTOROVÉHO VOZÍKU (SKLADNÍK/-ICE)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AMULET logistic, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - řidič/-ka motorového vozíku (skladník/-ice).

Místo výkonu práce: Červený Kostelec. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Směnnost: třísměnný provoz (pracovní doba od 06:00 hod. do 14:00 hod., od 14:00 hod. do 22:00 hod., od 22:00 hod. do 06:00 hod., zkrácená pracovní doba - 7,5 hod./den). Zaměstnání vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s docházením do firmy - pracovní místo zaměstnavatel přizpůsobí Vašim potřebám. Náplň práce: nakládka a vykládka materiálu, obsluha VZV, skladová evidence a další pomocné práce ve skladu. Požadavky: min. základní vzdělání; zkušenosti na obdobné pozici; platný průkaz VZV podmínkou; manuální zručnost; schopnost samostatné práce; pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízené výhody: zaměstnavatel ocení Vaše výsledky; motivující finanční ohodnocení; zaučení na danou činnost a podporu od nadřízených; příjemný pracovní kolektiv, který drží pospolu; stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 85,- Kč; možnost profesního a osobního růstu; týden dovolené navíc; podpora ve vzdělávání formou kurzů; další zaměstnanecké výhody a benefity. Kontakt - Vondroušová Veronika, DiS.; tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

AMULET logistic, a.s.

Lokalita pracoviště

Červený Kostelec 105, 549 41 Červený Kostelec (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 900 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMULET logistic, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMULET logistic, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému