sociální pracovník/pracovnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246 hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovník/pracovnice.

Strukturální životopisy zasílejte na e-mail adresu kontakt Vybraný kandidát bude telefonicky nebo písemně osloven k dalšímu pohovoru. Datum nástupu: od 12. 12. 2016 - zástup za mateřskou dovolenou do 7/2018 Odměňování podle NV č. 564/2006 Sb. - platová třída 8 až 9 - od 12.840,- Kč 20.970,- Kč (dle počtu let započitatelné praxe) + zvláštní příplatek dle § 129 ZP + osobní příplatek po zkušební době. Požadované dovednosti Předpoklady pro výkon práce sociálního pracovníka jsou uvedeny v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - § 109 a dále Zaměstnavatel je školským zařízením MŠMT (státní příspěvková organizace), neposkytuje sociální služby.

Společnost

Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246

Lokalita pracoviště

Veslařská 345, 637 00 Brno 37, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 840 - 20 970 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému