Sociální pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovník.

místo výkonu práce : Osoblaha, Klášterní 34 Pracovní náplň: Základní soc. poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči, řešení sociálně právních a sociálně zdravotních problémů uživatelů v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, vedení evidence žádostí, uzavírání smluv s uživateli soc. služby, jednání se správními orgány a dalšími organizacemi v zájmu uživatelů, výpočet a provádění úhrad uživatelů a s tím spojená agenda, znalost standardů kvality, plnění dalších úkolů vyplývajících z činnosti soc. pracovníka. Požadavky: " dosažené vzdělání - VŠ nebo VOŠ v souladu s §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, praxe výhodou " trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost " empatie, flexibilita, dobré komunikativní schopnosti " řidičské oprávnění sk. B " znalost práce na PC Přihlášku předložte v písemné formě s tímto obsahem: 1) Jméno, příjmení a titul 2) Datum a místo narození 3) Místo trvalého pobytu 4) Telefon, e-mail 5) Strukturovaný životopis 6) Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců 7) Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Na obálce bude uvedeno: " Adresa odesílatele " Výběrové řízení ,,sociální pracovník/ce" - NEOTVÍRAT " Adresa Domova pro seniory Osoblaha p. o. Přihlášky do výběrového řízení doručte poštou nebo osobně do Domova pro seniory Osoblaha p. o., Klášterní 34, 793 99 Osoblaha, a to nejpozději do 4.11.2016 do 12,00 hodin k rukám ředitele domova. Účastníci budou o průběhu výběrového řízení vyrozuměni telefonicky. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo výběrové řízení zrušit. Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost ubytování. Z : 14.10.2016

Společnost

Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Klášterní 34, 793 99 Osoblaha, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému