Veřejný opatrovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městská část Praha 7 hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy - veřejný opatrovník.

Místo práce: nábřeží Kapitána Jaroše č.p. 1000/7, Praha 7 e-mail: kontakt Požadované vzděláni: - vzdělání sociálního nebo právního zaměření Požadované znalosti a dovednosti: - praxe v sociální oblasti podmínkou - orientace v právní problematice, ( z.č. 89/2012 Sb., nový občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů) - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), - znalost práce na PC (MS Word, Internet) Další požadavky: - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu - sociální cítění - časová flexibilita Náležitosti přihlášky podle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů jsou: a) jméno, příjemní a titul uchazeče, b) datum a místo narození uchazeče, c) státní příslušnost uchazeče, d) místo trvalého pobytu uchazeče, e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, f) datum a podpis uchazeče. K přihlášce zaslané poštou nebo doručenou osobně do podatelny ÚMČ Praha 7 je potřeba připojit : - strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčují bezúhonnost vydaný domovským státem - pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením) - ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Lokalita pracoviště

nábřeží Kapitána Jaroše 1000, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 780 - 23 730 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská část Praha 7 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městská část Praha 7 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému