Odborný pracovník - kurátor fondu fotodokumentace, fotodokumentátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté kurátoři - odborný pracovník - kurátor fondu fotodokumentace, fotodokumentátor.

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na pozici odborný pracovník - kurátor fondu fotodokumentace, fotodokumentátor, zástup za mateřskou dovolenou. Forma práce: 1,0 úvazek Nástup: možný ihned Náplň: kurátorská a odborná péče o sbírkový fond fotodokumentace pořizování fotodokumentace v terénu a v rámci akcí muzea a následná postprodukce pořízeného materiálu výzkumná, dokumentační, přednášková a publikační činnost v oblasti kultury Romů příprava a realizace výstav příprava grantových žádostí a realizace projektů Požadavky: VŠ vzdělání (magisterské), obor: fotografie, tvůrčí fotografie, vizuální tvorba a další spřízněné obory, dále romistika, etnologie, historie, historie a archivnictví, muzeologie zájem o obor a téma pečlivost, systematičnost, samostatnost, spolehlivost dobré komunikativní a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu znalost AJ na komunikativní úrovni uživatelská znalost PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Powerpoint) trestní bezúhonnost předchozí pracovní působení na obdobné pozici vítáno Nabízíme: možnost práce v ojedinělé instituci mzdové ohodnocení dle platných tarifů státních zaměstnanců pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou 5 týdnů dovolené stabilitu státní příspěvkové organizace příspěvek na stravování Písemné nabídky zasílejte do 10. 11. 2016 na e-mail: kontakt. Do předmětu zprávy napište "Výběrové řízení - odborný pracovník - foto". Součástí písemné nabídky musí být: motivační dopis strukturovaný profesní životopis včetně kontaktních údajů - telefon, e-mail (Do životopisu uveďte aktuální kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference.) portfolio fotografických prací či odkaz na něj Výběrové řízení bude dvoukolové, přičemž 2. kolo bude vedeno formou pohovoru s uchazeči vybranými v 1. kole podle zaslaných písemných nabídek. O postupu do druhého kola a termínu pohovoru budou uchazeči informováni e-mailem nejpozději do 14. 11. 2016. Případné upřesňující dotazy zodpoví e-mailem či telefonicky vedoucí Sbírkového oddělení Mgr. Jana Habrovcová, e-mail: kontakt; tel. kontakt. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu. Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.

Společnost

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Bratislavská 246, 602 00 Brno 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 760 - 23 710 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému