Programátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COPROSYS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - programátor/ka.

místo výkonu práce: Kloknerova č.p. 2249/9 kontakt: e-mail: kontakt Náplň práce: - správa interních systémů, Web, billing apod. Požadujeme: - zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost - základní znalost programování - znalost databází - pokročilou znalost MS Excel Nabízíme: - hlavní pracovní poměr, pružnou pracovní dobu - další vzdělávání, osobní rozvoj, možnost profesního růstu - příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce - internet, mobilní telefon Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce internet, mobilní telefon, nákup HW a SW se slevou

Společnost

COPROSYS a.s.

Lokalita pracoviště

Kloknerova 2249, 148 00 Praha 414 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COPROSYS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COPROSYS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému