Ekonom/-ka stavby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STRABAG a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - ekonom/-ka stavby.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Náplň práce:Na bělidle č.p. 198/21 Kontakt: Kubizňák Jan, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Ekonomické činnosti související s realizací stavební zakázky Zpracování přijatých faktur, jejich kontrola (formální a věcná správnost faktur, zajištění schválení faktur, zaúčtování a jejich evidence) Fakturace na klienta (vč. evidence vystavených faktur) Evidence smluvních dokumentů vztahujících se ke stavební zakázce (SoD, kupní smlouva, objednávky apod.) Zpracování měsíčních přehledů o vývoji stavební zakázky Jiné související činnosti (bankovní garance, pojištění stavby apod.) Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání - stavební/ ekonomické Výborná znalost Microsoft Office, Znalost NJ nebo AJ

Společnost

STRABAG a.s.

Lokalita pracoviště

Na bělidle 198, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRABAG a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STRABAG a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému