Technical Writer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ataccama Software, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - technical writer.

Místo práce: Sokolovská č.p. 669/136e, Praha 8 Kontakt na e-mail: kontakt Kompletní popis pracovního místa: https://jobs.ataccama.com/technical-writer Požadavky: Vynikající znalost angličtiny slovem a písmem, výborné komunikační schopnosti - slovem i písemem, pozornost k detailu, velmi dobré organizační schopnosti a time management Klíčové znalosti: zkušenosti jako technical writer, zkušenosti s content managementem, zkušenosti s přípravou webinárů a videokonferencí/školení, zkušenosti s programováním a kódováním, zkušenosti s SQL a znalost databází Náplň práce: Příprava a realizace anglických textů týkajících se produktů Ataccamy, vytváření grafických ilustračních materiálů, realizace výzkumu, zpracování informací od konzultantů, vývojářů, testerů, aktivní podílení se na zpracování projektové dokumentace a architektury, kontinuální kontrola a editace jazyku dokumentace a stylu.

Společnost

Ataccama Software, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sokolovská 669, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ataccama Software, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ataccama Software, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému