LYŽAŘSKÝ INSTRUKTOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CLASSIC OUTDOOR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - lyžařský instruktor.

Classic Ski School Rokytnice nad Jizerou hledá nové instruktory požadujeme: anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni akreditivanou licenci spolehlivost, samostatnost, úsměv na tváři nabízíme: zajímavé platové ohodnocení zprostředkování licence za sníženou cenu mladý, přátelský kolektiv firemní funkční oblečení jízdu na vlecích ve volném čase zdarma stravování a ubytování kontakt: telefonicky po-pá od 7.00 do 19.00 hod., e-mailem

Společnost

CLASSIC OUTDOOR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rokytnice nad Jizerou 497, 512 44 Rokytnice nad Jizerou 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CLASSIC OUTDOOR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CLASSIC OUTDOOR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému