OBSLUHA STÁNKU S OBČERSTVENÍM

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GASTRO KLÍNOVEC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - obsluha stánku s občerstvením.

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem Pracovní doba: 8-17 hod Jedná se o sezónní práci - prosinec - duben (dle počasí). Požadujeme: Platný zdravotní průkaz - nutno předložit při pohovoru, zkušenosti s prodejem, obsluhou, časovou flexibilitu, znalost minimálně jednoho jazyka AJ/NJ - oba výhodou, slušné vystupování. Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení, možnost ubytování v blízkosti areálu, bonus - využití zaměstnaneckého skipasu ve dnech volna, sleva na konzumaci. Náplň práce: Obsluha ve stánku, úklid stánku, odklízení sněhu u svého pracoviště, zajištění plynulého chodu stánku - doplňování zboží, úklid, udržování čistoty během pracovní doby. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na: kontakt

Společnost

GASTRO KLÍNOVEC s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jáchymov, 362 51 Jáchymov (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GASTRO KLÍNOVEC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GASTRO KLÍNOVEC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému