Production engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C-Mec Kladno s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - production engineer.

Náplň práce: • Vytváření a aktualizace technologických postupů • Komunikace s odpovědnými technology z mateřského závodu a dle situace i se zákazníkem • Odpovědnost za správnou evidenci všech potřebných dokladů změnového řízení • Zpracování podkladů (dxf soubor, výkres,…) pro výrobu a kontrolu kvality při každé inženýrské změně • Spolupráce na schválení nového výrobku, zavádění nových dílů/projektů do výroby • Tvorba cenové kalkulace nových výrobků a výrobků po inženýrské změně • Spolupráce na řešení problémů spojených s uvedením nových výrobků do výroby • Odpovědnost za efektivní využití CAD systému ProEngineer. • Odpovědnost za aktualizaci a správnost výkresové dokumentace • Spolupráce na rozšíření výrobního portfolia • Kontrola výsledků získané ze sběru a hodnocení statistických dat Požadavky: • VŠ/SŠ strojírenského směru • Znalost technologických postupů strojírenské výroby s CNC řízením • Znalost AJ • Vítána znalost FMEA, KAIZEN, 5S, LEAN MANUFACTURING, CAD systému ProEngineer Nabízíme: • Zázemí stabilní společnosti • Místo výkonu práce v Kladně • Odpovídající finanční ohodnocení • Podnikové stravování • Nástup dohodou Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a ještě dnes nám zašlete svůj strukturovaný životopis doplněný o motivační dopis v če

Společnost

C-Mec Kladno s.r.o.

Lokalita pracoviště

Billundská 2756, 272 01 Kladno 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C-Mec Kladno s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C-Mec Kladno s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému