Simulant s NJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CAD engineering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - simulant s nj.

Hledáme kandidáta se zkušenostmi s prací v simulačních systémech automatických linek na pozici Pracovník v simulačním oddělení s NJ do konstrukční kanceláře v centru Olomouce. Náplň práce: - Simulování automatických svařovacích linek - Tvorba a úprava dokumentace - Zpracování požadavků a změn zákazníka - Práce v programu Process Simulate, Robcad, Delmia - Aktivní komunikace se zákazníkem v Německu - Občasné služební cesty do zahraničí Požadavky: - vzdělání strojního zaměření podmínkou - technické myšlení - zkušenosti se simulací robotických linek a schopnost samostatně vést projekt podmínkou - zkušenosti s vedením skupiny zaměstnanců - znalost programů Process Simulate, Delmia nebo Robcad - komunikativní znalost německého jazyka slovem i písmem - ŘP sk. B výhodou Nabízíme: - zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu - práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie - jednosměnný provoz - 20 dní dovolené - Příspěvek na stravování - moderní pracovní prostředí - zaškolení - účast na zahraničních projektech - místo výkonu: centrum Olomouce - mzdové rozpětí: 30.000 – 35.000,- Kč Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy nejlépe s fotografií POUZE na emailovou adresu kontakt.

Společnost

CAD engineering s.r.o.

Lokalita pracoviště

tř. Svobody 596, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CAD engineering s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CAD engineering s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému