VEDOUCÍ KUCHAŘ(KA)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1 hledá vhodného kandidáta na pozici Šéfkuchaři v jídelnách, menzách - vedoucí kuchař(ka).

14.11/14.10.2016 - práce vedoucí kuchařky (sestavování jídelníčků, objednávky zboží, výdej jídel, práce s PC, apod.). Vyučen v oboru, praxe výhodou, znalost práce s PC, ŘP sk. B, zdravotní průkaz, dobrý zdravotní stav. Prac. doba 6.30 - 15.00 hod. KONTAKT: Horníčková Hana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Břeclav

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1

Lokalita pracoviště

Kupkova 1020, 690 02 Břeclav 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 910 - 16 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému