Technik zvukař kongresového centra a TV studia

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Regionální centrum Olomouc s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti vysílání a audiovizuálních záznamů - technik zvukař kongresového centra a tv studia.

Místo výkonu práce: Jeremenkova 1211/40b, Olomouc. Požadujeme: - zkušenosti a znalosti v oboru prezentační a audiovizuální techniky - zkušenosti s ozvučovací technikou (práce se zvukařským mixážním pultem, bezdrátové mikrofony,…) - schopnost samostatného zvučení mluveného slova (zvučení kapel není podmínkou) - práci se zvukem v softwarovém prostředí (nástroje na úpravu zvuku) - obecný rozhled v oblasti IT - základní znalost sítí LAN - MS Office - vysoká samostatnost - výborné komunikační dovednosti - stresová odolnost - časová flexibilita - řidičský průkaz sk. B - komunikativní znalost anglického jazyka - min. SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technického směru) Nabízíme: - práci ve stabilní české firmě - flexibilní pracovní dobu - získávání nových zkušeností - práci s moderními technologiemi (nejen digitální řízení zvuku) - prostor samostatné práce - možnost dalšího vzdělávání - zaměstnanecké benefity (stravenky, fitness, mobilní telefon) - nástup říjen 2016 Mzda: 15.000,- až 16.500,- Kč + příplatky dle zkušeností Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Lokalita pracoviště

Jeremenkova 1211, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Regionální centrum Olomouc s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Regionální centrum Olomouc s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému