Technik s němčinou a angličtinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kompan Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - technik s němčinou a angličtinou.

Způsob prvního kontaktu zájemce: telefonicky nebo e-mailem - kontakt Jsme jedničkou na trhu a zabýváme se výrobou a instalací hřišť a sportovišť. Pracovní náplň: " Řešení technických dotazů našich interních i externích zákazníků - v 90% poradenství emailem, 10% především výchozích hovorů, obojí v NJ př.AJ), nejsme klasický helpdesk! " Zodpovědnost za řešení technických požadavků a dotazů (poradenství ve smyslu, co vše si musím objednat, abych prvek dokázal opravit) " Práce s rozsáhlou interní databází - vyhledávání, updatování, dokumentace " Poskytování poradenství zákazníkům co se týče manuálů údržby, technických a instalačních informací " Poskytování certifikátů našim zákazníkům - TÜV and ISO " Vytváření produktových informací a jejich distribuce našim prodejním oddělením " Denní spolupráce s ME, produktovým oddělením a oddělením kvality " Nepřímý kontakt s výrobou, logistikou , Back office & Global Sales oddělením Požadavky: " Dobrá znalost anglického jazyka " Dobrá znalost německého jazyka " Min. středoškolské vzdělání technického směru " Dobré komunikační schopnosti " Analytické myšlení " Orientace v technických výkresech " Zkušenosti z technického zákaznického servisu výhodou " Schopnost pracovat samostatně na zadaných úkolech " Dobrá znalost MS-Office případně / ERP / MRP systémů Nabízíme: - Velmi dobré platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Práci ve stabilní, mezinárodní firmě - Práci v přátelském týmu - Školení - Jazykové kurzy - Stravování Hledáme kolegu, který má zájem o dlouhodobé perspektivní zaměstnání. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, týden dovolené navíc, jazykové kurzy, školení

Lokalita pracoviště

Vlastimila Pecha 1267, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kompan Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému